- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Zapisovače videa, automobilové kamery
- AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA S6 1080p DAHUA
AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA S6 1080p DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA S6 1080p DAHUASkladom104,79 EUR85,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 134 ° - Predná kamera 120 ° - Cúvacia kamera ; Reproduktor; Mikrofón; Pamäť: Externé: zásuvka microSD kariet (karta nie je priložená) ; Max. kapacita pamäťovej karty: 128 GB ; Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: 1920 x 1080 1080p @ 25 políčok/s ; Vybrané vlastnosti: G-Sensor - senzor nárazu alebo prudkého brzdenia, Nahrávanie zvuku, Nočný režim, Režim cúvacej kamery ;
| Čidlo: | 1/2.9 " CMOS |
| Uhol záberu: | |
| Displej: | 3 " IPS |
| Reproduktor: | ![]() |
| Mikrofón: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Pamäť: | Externé: zásuvka microSD kariet (karta nie je priložená) |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
| Kompresia: | H.264 |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | |
| Prevádzkové režimy: | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | Dĺžka káblov : |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






