- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Zapisovače videa, automobilové kamery
- AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA XB-PRIME - 4K UHD Xblitz
AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA XB-PRIME - 4K UHD Xblitz
- Kompletné špecifikácie
AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA XB-PRIME - 4K UHD XblitzSkladom85,83 EUR69,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 150 ° (Vpredu), 120 ° (Zadná časť) ; Displej: 9.66 " IPS ; Max. kapacita pamäťovej karty: 128 GB min. Trieda 10 ; Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: 3840 x 2160 @ 30 políčok/s, 1920 x 1080 ; Prevádzkové režimy: Auto záznam po spustení, Ručný záznam, ; Hlavné vlastnosti: G-Sensor - senzor nárazu alebo prudkého brzdenia ;
| Uhol záberu: | |
| Displej: | 9.66 " IPS |
| Reproduktor: | ![]() |
| Mikrofón: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 128 GB min. Trieda 10 |
| Kompresia: | H.264 (formát súborov TS) |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | 3840 x 2160 - 4K UHD @ 30 políčok/s , 1920 x 1080 - 1080p |
| Prevádzkové režimy: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | Akumulátor slúži len na udržiavanie hodín a pamäti nastavenia |
| Rozmery: | 257 x 72 x 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.335 kg |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







