- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Multimédiá
- BEZDRÔTOVÝ ADAPTÉR B1111A01 Bluetooth UNITEK
BEZDRÔTOVÝ ADAPTÉR B1111A01 Bluetooth UNITEK
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ ADAPTÉR B1111A01 Bluetooth UNITEKSkladom12,23 EUR9,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komunikačné rozhranie: Bluetooth 5.3 ; Vstupy: USB-C ; Vybrané vlastnosti: Zariadenie môže fungovať ako vysielač aj prijímač ; Napájanie: 5 V DC ;
| Spolupráca: | Auto, domáce audio, bezdrôtové slúchadlá, cestovanie lietadlom, streamovanie hudby |
| Operačný systém: | Android, Windows, Mac OS, iPhone |
| Komunikačné rozhranie: | Bluetooth 5.3 |
| Vstupy: | USB-C |
| komunikačný rozsah: | 10 m |
| Doba zálohy: | 10 h |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC - cez port USB-C |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 92 x 20 x 13 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




