- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Multimédiá
- BEZDRÔTOVÝ ADAPTÉR XB-SMARTCAR Wi-Fi Bluetooth Xblitz
BEZDRÔTOVÝ ADAPTÉR XB-SMARTCAR Wi-Fi Bluetooth Xblitz
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ ADAPTÉR XB-SMARTCAR Wi-Fi Bluetooth XblitzSkladom42,94 EUR34,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Vozidlá s Android Auto alebo Apple CarPlay od roku 2015 ; Komunikačné rozhranie: WiFi, Bluetooth 5.3 ; Vstupy: USB-C ; Vybrané vlastnosti: Možnosť používať Android Auto a Apple CarPlay bez pripojenia telefónu káblom, Integrácia s dotykovým displejom vozidla, Hlasové ovládanie ; Napájanie: 5 V DC / 1 A ;
| Spolupráca: | Vozidlá s Android Auto alebo Apple CarPlay od roku 2015 |
| Operačný systém: | |
| Procesor: | ARM Cortex-A7S |
| Komunikačné rozhranie: | |
| Rozsah frekvencie: | |
| Vstupy: | USB-C |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Dĺžka káblu: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A - cez port USB-C |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 59 x 59 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





