- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Home / Garden / Automotive
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Ostatné zariadenia
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-AP96-V2
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-AP96-V2
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-AP96-V2Skladom7,55 EUR6,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 433 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≥ 80 m ; Odporúčaná výška inštalácie: 2 ... 2.2 m ; Uhol detekcie / dosah detekcie: 110 ° / 12 m ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 50 °C ;
| Spolupráca: | poplachová centrála ATLO-AZ-WG13A-TUYA |
| Napájanie z batérie: | 3 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 (súčasť balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ≥ 80 m |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2 ... 2.2 m |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | 110 ° / 12 m |
| Spotreba prúdu: | ≤ 15 µA - Pohotovostný režim ≤ 25 mA - Poplachová signalizácia |
| Odolnosť proti zvieratám: | < 15 kg |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 115 x 65 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




