- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-HW4B-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-HW4B-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-HW4B-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom14,01 EUR11,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Možnosti prevádzky: Stropný snímač pohybu ; Dosah detekcie: 6 m ; Uhol detekcie: 360 ° ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz WiFi ; Dosah rádiovej komunikácie: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Možnosti prevádzky: | Stropný snímač pohybu |
| Dosah detekcie: | 6 m |
| Uhol detekcie: | 360 ° |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz WiFi - IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Batéria: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | ≤ 55 µA - Pohotovostný režim ≤ 135 mA - Poplachová signalizácia |
| Vybrané vlastnosti: | Poplach vybitej batérie ≤ 2.4 V |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | Ø 61 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




