- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PLYNU ATLO-MD1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PLYNU ATLO-MD1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PLYNU ATLO-MD1-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom13,17 EUR10,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Detekcia: Horľavé plyny, Zemný plyn (metán), Plyn LPG (propan-bután) ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: 6% ±3% nižšia medza výbušnosti ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | |
| Poplachová signalizácia: | |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | 6% ±3% nižšia medza výbušnosti |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 85 ... 250 V AC |
| Spotreba energie: | ≤ 1.5 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | Ø 48 x 75 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





