- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR TEPLOTY ATLO-THD1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR TEPLOTY ATLO-THD1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR TEPLOTY ATLO-THD1-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom23,28 EUR18,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Teplota / relatívna vlhkosť ; Rozsah meraní: -10 °C ... 55 °C ; Meranie vlhkosti: 0 % ... 99 % ; Poplachová signalizácia: Buzzer, Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz WiFi ; Dosah rádiovej komunikácie: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Vybrané vlastnosti: LCD obrazovka ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | Teplota / relatívna vlhkosť |
| Rozsah meraní: | -10 °C ... 55 °C |
| Meranie vlhkosti: | 0 % ... 99 % |
| Poplachová signalizácia: | |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba prúdu: | max. 60 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | Ø 61 x 27 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






