- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR TEPLOTY ATLO-THD2-TUYA Wi-Fi Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR TEPLOTY ATLO-THD2-TUYA Wi-Fi Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR TEPLOTY ATLO-THD2-TUYA Wi-Fi Tuya SmartSkladom10,33 EUR8,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Teplota / relatívna vlhkosť ; Rozsah meraní: -10 °C ... 55 °C ; Meranie vlhkosti: 0 % ... 99 % ; Poplachová signalizácia: Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz WiFi ; Dosah rádiovej komunikácie: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | Teplota / relatívna vlhkosť |
| Rozsah meraní: | -10 °C ... 55 °C |
| Meranie vlhkosti: | 0 % ... 99 % |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | ≤ 95 µA - Pohotovostný režim ≤ 135 mA - Poplachová signalizácia |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 70 x 25 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




