- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ATLO-HD1-TUYA Wi-Fi Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ATLO-HD1-TUYA Wi-Fi Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ATLO-HD1-TUYA Wi-Fi Tuya SmartSkladom8,06 EUR6,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Detekcia: Voda ; Sieťové rozhranie: 2.4 GHz WiFi - IEEE 802.11 b/g/n ; Napájanie: 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (súčasťou balenia) ; Vybrané vlastnosti: Oznámenie na telefón ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | Voda |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart |
| Sieťové rozhranie: | 2.4 GHz WiFi - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | ≤ 10 µA - Pohotovostný režim ≤ 135 mA - Poplachová signalizácia |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 99 % |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 70 x 40 x 25 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




