- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR SD-72A2-TY Wi-Fi, Tuya Smart EURA
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR SD-72A2-TY Wi-Fi, Tuya Smart EURA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR SD-72A2-TY Wi-Fi, Tuya Smart EURASkladom42,93 EUR34,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Detekcia: dym, teplo ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Napájanie z batérie: 2 x batéria LR6 (AA) (súčasť balenia) ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | dym, teplo |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Napájanie z batérie: | 2 x batéria LR6 (AA) (súčasť balenia) Spotreba prúdu < 6 µA (režim Standby) < 1200 mA (poplach) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | Ø 120 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




