- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR XS01-WT Wi-Fi Tuya Smart Pro X-SENSE
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR XS01-WT Wi-Fi Tuya Smart Pro X-SENSE
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR XS01-WT Wi-Fi Tuya Smart Pro X-SENSESkladom39,88 EUR32,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Detekcia: dym ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Napájanie z batérie: 3 V Lítiová batéria CR123A (súčasť balenia) ; Vybrané vlastnosti: Komora s fotoelektrickým senzorom, Dosah detekcie : 20 ... 40 m² ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Napájanie z batérie: | 3 V Lítiová batéria CR123A (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu: | < 12 µA - Pohotovostný režim < 140 mA - Poplachová signalizácia < 120 mA - WiFi |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 4.4 °C ... 37.8 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | Ø 78 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | X-SENSE |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




