- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ATLO-KN1WS-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ATLO-KN1WS-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ATLO-KN1WS-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom11,19 EUR9,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtový detektor ATLO-KN1WS-TUYA (magnetický kontakt) je použitý na ochranu okien a dverí; Spolupráca: Tuya Smart ; Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: ≥ 15 mm ; Poplachová signalizácia: Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart, Zabudovaná poplašná siréna ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz WiFi ; Dosah rádiovej komunikácie: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | ≥ 15 mm |
| Poplachová signalizácia: | |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz WiFi - IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Batéria: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | max. 55 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





