- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ SENZOR PRÍTOMNOSTI ČLOVEKA ATLO-MWPS3Z-TUYA ZigBee, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ SENZOR PRÍTOMNOSTI ČLOVEKA ATLO-MWPS3Z-TUYA ZigBee, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ SENZOR PRÍTOMNOSTI ČLOVEKA ATLO-MWPS3Z-TUYA ZigBee, Tuya SmartSkladom29,87 EUR24,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Možnosti prevádzky: Mikrovlnný senzor prítomnosti človeka ; Dosah detekcie: 6 m - Statická detekcia, 10 m - Detekcia pohybu ; Uhol detekcie: > 90 ° ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz - ZigBee ; Napájanie: 230 V AC ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Možnosti prevádzky: | Mikrovlnný senzor prítomnosti človeka |
| Dosah detekcie: | |
| Uhol detekcie: | > 90 ° |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz - ZigBee |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | Montáž na podhľad |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.042 kg |
| Rozmery: | Ø 65 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




