- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Bezdrôtové zvončeky
- BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU ATLO-DBCT-TUYA-V2 Wi-Fi, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU ATLO-DBCT-TUYA-V2 Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU ATLO-DBCT-TUYA-V2 Wi-Fi, Tuya SmartSkladom56,45 EUR45,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 px ; Objektív: 3.6 mm ; Uhol záberu: 120 ° ; IR prisvetľovač; Dosah bezdrôtového prenosu: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Hlavné vlastnosti: Podpora microSD kariet 128 GB - Ukladanie videa na kartu micro SD Detekcia pohybu, Obojsmerná komunikácia, Množstvo vyzváňacích tónov : 60 ;
| Čidlo: | CMOS - 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - 1080p |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n |
| Sieťové rozhranie: | 2.4 GHz Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Hlavné vlastnosti: | Tlačidlo zvonku dverí + Kamera Bezdrôtový zvonček dverí |
| Montáž: | Povrchové |
| Napájanie: | Tlačidlo zvonku dverí + Kamera Bezdrôtový zvonček dverí |
| Spotreba energie: | 0.15 W (práca), ≤ 10 mW (režim Standby) - Bezdrôtový zvonček dverí |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela / Čierny |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






