- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ATLO-RC4B-TUYA ZigBee, Tuya Smart
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ATLO-RC4B-TUYA ZigBee, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ATLO-RC4B-TUYA ZigBee, Tuya SmartSkladom17,63 EUR14,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Komunikácia: ZigBee 3.0 ; Hlavné vlastnosti: 4 Programovateľné tlačidlá, Vytváranie inteligentných scén, ; Farba: Čierny ; Rozmery: 45 x 118 x 14 mm ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Komunikácia: | ZigBee 3.0 |
| Spotreba prúdu: | 10 µA (režim Standby) |
| Batéria: | CR2032 3V (súčasťou balenia) |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 45 x 118 x 14 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




