- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Držiaky na smartfóny a tablety
- DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA P1404ABK01 MAGNETICKÝ UNITEK
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA P1404ABK01 MAGNETICKÝ UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA P1404ABK01 MAGNETICKÝ UNITEKSkladom21,18 EUR17,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Držiak na vetraciu mriežku ; Držiak mobilného zariadenia: Magnetický, Guľová hlava ;
| Spôsob montáže: | Držiak na vetraciu mriežku |
| Držiak mobilného zariadenia: | Magnetický, Guľová hlava |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Nabíjací výkon: | 15 W |
| Vstup napájania: | 5 V / 1 A, 7.5 V / 1.67 A, 12 V / 1.25 A ( USB-C ) |
| Batéria: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 64 mm x 64 mm x 14 mm |
| Dĺžka káblu: | 150 cm |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






