- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Držiaky na smartfóny a tablety
- DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX1-CLASSIC ZACVAKÁVACIE Xblitz
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX1-CLASSIC ZACVAKÁVACIE Xblitz
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX1-CLASSIC ZACVAKÁVACIE XblitzSkladom14,16 EUR11,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Attachment to the ventilation grille ; Držiak mobilného zariadenia: Zacvakávacie ; Maximum arm size: 9 cm ; Vybrané vlastnosti: Gravity clamping of the device in the holder ; Výrobca / Značka: Xblitz ;
| Spôsob montáže: | Attachment to the ventilation grille |
| Držiak mobilného zariadenia: | Zacvakávacie, Guľová hlava |
| Maximum arm size: | 9 cm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | ABS |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.076 kg |
| Rozmery: | 105 x 72 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




