- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Držiaky na smartfóny a tablety
- DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX2-EXCLUSIVE ZACVAKÁVACIE Xblitz
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX2-EXCLUSIVE ZACVAKÁVACIE Xblitz
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX2-EXCLUSIVE ZACVAKÁVACIE XblitzSkladom22,55 EUR18,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Attachment to the ventilation grille ; Držiak mobilného zariadenia: Zacvakávacie ; Maximum arm size: 8.5 cm ; Vybrané vlastnosti: Automatické zacvaknutie zariadenia do držiaka ; Charging method: káblové ; Výrobca / Značka: Xblitz ;
| Spôsob montáže: | Attachment to the ventilation grille |
| Držiak mobilného zariadenia: | Zacvakávacie, Guľová hlava |
| Maximum arm size: | 8.5 cm |
| Dosah detektoru: | 5 ... 20 cm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Charging method: | |
| Batéria: | Vstavaný akumulátor Li-Po 3.7V / 180mAh, nabíjanie cez konektor USB-C |
| Charging power: | |
| Materiál prevedenia: | ABS + PC |
| Vstup napájania: | 5 V / 2 A |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | 15 ... 25 °C |
| Hmotnosť: | 0.117 kg |
| Rozmery: | 130 x 69 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




