- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Držiaky na smartfóny a tablety
- DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX4-ELEGANCE ZACVAKÁVACIE Xblitz
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX4-ELEGANCE ZACVAKÁVACIE Xblitz
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX4-ELEGANCE ZACVAKÁVACIE XblitzSkladom25,70 EUR20,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Attachment to the ventilation grille ; Držiak mobilného zariadenia: Zacvakávacie ; Maximum arm size: 9.5 cm ; Vybrané vlastnosti: Automatické zacvaknutie zariadenia do držiaka ; Výrobca / Značka: Xblitz ;
| Spôsob montáže: | Attachment to the ventilation grille |
| Držiak mobilného zariadenia: | Zacvakávacie, Guľová hlava |
| Maximum arm size: | 9.5 cm |
| Dosah detektoru: | 5 ... 20 cm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Batéria: | Vstavaný akumulátor Li-Po 3.7V / 180mAh, nabíjanie cez konektor USB-C |
| Charging method: | wireless |
| Charging power: | 15 W, 10 W, 7,5 W, 5 W |
| Materiál prevedenia: | ABS + PC + Hliník |
| Vstup napájania: | 5 V / 2 A ( USB-C ) |
| Farba: | Strieborný |
| Prevádzková teplota: | 15 ... 25 °C |
| Hmotnosť: | 0.117 kg |
| Rozmery: | 102 x 71 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




