- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Držiaky na smartfóny a tablety
- DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX9-POWER MAGNETICKÝ VÁKUOVÁ PRÍSAVKA Xblitz
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX9-POWER MAGNETICKÝ VÁKUOVÁ PRÍSAVKA Xblitz
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK DO AUTA PRE MOBILNÉ ZARIADENIA XB-FX9-POWER MAGNETICKÝ VÁKUOVÁ PRÍSAVKA XblitzSkladom28,31 EUR23,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak mobilného zariadenia: Magnetický ; Spôsob montáže: Vákuová prísavka ;
| Držiak mobilného zariadenia: | Magnetický |
| Spôsob montáže: | Vákuová prísavka |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Nabíjací výkon: | 15 W, 10 W, 7.5 W, 5 W |
| Vstup napájania: | 5 V / 2 A, 9 V / 1.67 A ( USB-C ) |
| Batéria: | Vstavaný akumulátor Li-Po 3.7V / 80mAh, nabíjanie cez konektor USB-C |
| Vybrané vlastnosti: | Guľová hlava umožňuje nastaviť zariadenie do optimálneho uhla |
| Farba: | Čierny, Strieborný |
| Rozmery: | 58 mm x 58 mm x 52 mm |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




