- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Home / Garden / Automotive
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- DUAL INDOOR PAN-TILT IP CAMERA APTI-W21A1-TUYA Tuya Smart Wi-Fi, - 1080p 2 X 3.6 mm
DUAL INDOOR PAN-TILT IP CAMERA APTI-W21A1-TUYA Tuya Smart Wi-Fi, - 1080p 2 X 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
DUAL INDOOR PAN-TILT IP CAMERA APTI-W21A1-TUYA Tuya Smart Wi-Fi, - 1080p 2 X 3.6 mmSkladom35,14 EUR28,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Rozlíšenie: : 1920 x 1080, Kamera 2 : 1920 x 1080 ; Horizontálny rozsah otáčania: 0 ° ... 355 ° Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom ; Vertikálny rozsah otáčania: 0 ° ... 90 ° ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 2 x 3.6 mm |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Sieťové rozhranie: | |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB |
| Hlavné vlastnosti: | Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Napájanie: | 5 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Mini Speed Dome, Plast |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | Ø 80 x 120 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






