- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- DVOJITÝ INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATLO-SW2-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
DVOJITÝ INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATLO-SW2-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÝ INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED ATLO-SW2-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom14,86 EUR12,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 100 ... 240 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 2 x 150 W ; Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet kanálov: | 2 |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2 x 150 W |
| Celkový maximálny prúd: | 2 x 5 A |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | |
| Dosah rádiovej komunikácie: | < 100 m (otvorený priestor) |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | Tuya Smart : |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 43 x 39 x 22 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




