- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- DVOJITÝ INTELIGENTNÝ SPÍNAČ SVETLA ATLO-WB2/K-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
DVOJITÝ INTELIGENTNÝ SPÍNAČ SVETLA ATLO-WB2/K-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
DVOJITÝ INTELIGENTNÝ SPÍNAČ SVETLA ATLO-WB2/K-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom11,76 EUR9,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Spolupráca s osvetlením - zapínanie/vypínanie ; Menovité napätie: 100 ... 240 V AC ; Maximálny výkon: 600 W (pre každý výstup) ; Počet tlačidiel: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Použitie: | Spolupráca s osvetlením - zapínanie/vypínanie |
| Menovité napätie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maximálny výkon: | 600 W (pre každý výstup) |
| Menovitý prúd: | max. 10 A |
| Počet tlačidiel: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 80 % |
| Hmotnosť: | 0.094 kg |
| Rozmery: | 87 x 86 x 41 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




