- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Alkoholtestery
- ELEKTROCHEMICKÝ ALKOHOLTESTER XB-ALCO Xblitz
ELEKTROCHEMICKÝ ALKOHOLTESTER XB-ALCO Xblitz
- Kompletné špecifikácie
ELEKTROCHEMICKÝ ALKOHOLTESTER XB-ALCO XblitzSkladom100,15 EUR81,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ čidla: elektrochemické ; Rozsah meraní: 4.000 ‰ BAC, 2.000 mg/l BrAC, 0.400 % BAC, 4.000 g/l BAC ; Vybrané vlastnosti: Bezplatná kalibrácia v servise výrobcu počas jedného roka od dátumu nákupu, Uloženie až 99 výsledkov meraní do pamäte zariadenia, Možnosť konfigurácie vlastných prahových hodnôt alarmu pre výsledky merania, LED dióda indikujúca prekročenie prahu alarmu, Súčasťou je 5 vymeniteľných náustkov ; Napájanie: 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 ;
| Typ čidla: | elektrochemické |
| Rozsah meraní: | |
| Rozlíšenie merania: | 0.001 ‰ BAC |
| Presnosť merania: | ± 0.050 ‰ BAC @ 0.500 ‰ BAC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (súčasť balenia) |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | 0 ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.052 kg (bez batérie) |
| Rozmery: | 76 x 52 x 21.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




