EXTERNAL CAMERA DISTRIBUTION POINT EXPERT-POE/OTD-82GSFP 8 PoE + 2 x SFP
- Kompletné špecifikácie

EXTERNAL CAMERA DISTRIBUTION POINT EXPERT-POE/OTD-82GSFP 8 PoE + 2 x SFP
Skladom
384,24 EUR
312,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at) ), 2 x SFP (Uplink) ;
Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE, 1000 Mbps : 2 Porty SFP (Uplink) ;
Maximálny celkový výkon: 115 W ;
Switch PoE:
| Porty LAN: | 8 x RJ4510/100 Base-T ( 8 x PoE (802.3af/at) ), 2 x SFP (Uplink) 1000 Base-X |
| Správa: |  |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE, 1000 Mbps : 2 Porty SFP (Uplink) |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W @ PoE (802.3af/at) - Porty 1 ... 8 |
| Maximálny celkový výkon: | 115 W |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Prevádzkové režimy: | E - Režim EXTEND – porty 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 podporujú prenos až do 250 m V - režim VLAN, porty 1 ... 8 sú navzájom izolované a pracujú oddelene s portami 9, 10 P - Režim PoE Auto-check – monitorovanie portov, ktoré napájajú zariadenie PoE a automatický reštart odpojením napájania pri detekcii nezodpovedajúceho zariadenia |
Optický rozvádzač:
| Počet líniových káblov: | 2 |
| Počet kaziet zvarov: | 1 |
| Kapacita podnosov: | 8 |
| Typ konektora: | SC / PC |
| Number of adapters: | 4 |
| Number of pigtails: | 4 |
Kryt:
| Materiál prevedenia: | Kov |
| Farba: | Šedý |
| Index of Protection: | IP55 |
| Káblové priechodky: | 3 ks. zospodu Ø 39 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Dvere sú zamykané na zámok Zabudovaný ventilátor |
| Maximálny priemer stĺpu: | 350 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 280 x 260 x 210 |
Všeobecné informácie:
| Certifikáty: | CE, RoHS |
| Ochrany: | Ochrana pred elektrostatickými výbojmi - Contact/Air (ESD/EMP) : 6 / 8 kV Prepäťový chránič : C10, protected lines L+N Lightning protection :
- Maximálne napätie : 385 V AC
- Menovitý vybíjací prúd : 20 kA (8/20µs)
- Maximálny vybíjací prúd : 40 kA (8/20µs)
|
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz - Skrutkové svorky |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 5.65 kg |
| Rozmery: | 280 x 260 x 205 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách