- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Vybavenie servisu
- Nástroje
- Elektronáradie
- FLAP DISC FOR STEEL TSL-125100 125 mm WKRĘT-MET KLIMAS
FLAP DISC FOR STEEL TSL-125100 125 mm WKRĘT-MET KLIMAS
- Kompletné špecifikácie
FLAP DISC FOR STEEL TSL-125100 125 mm WKRĘT-MET KLIMASSkladom2,48 EUR2,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Steel polishing ; Disc diameter: 125 mm ; Disc thickness: ± 10 mm ; Priemer montážného otvoru: 22.23 mm ; Maximum RPM: 12250 RPM ; Hmotnosť: 85 g ;
| Použitie: | Steel polishing |
| Granulation: | P100 |
| Disc diameter: | 125 mm |
| Disc thickness: | ± 10 mm |
| Priemer montážného otvoru: | 22.23 mm |
| Maximum RPM: | 12250 RPM |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Výrobca / Značka: | WKRĘT-MET KLIMAS |
Tovar zaradený v kategóriách




