- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Zásuvky 230 V
- INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-P1F-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-P1F-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-P1F-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom9,10 EUR7,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 100 ... 250 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 1 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Typ zástrčky: CEE 7/7 ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Menovité napätie: | 100 ... 250 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Počet zásuviek: | 1 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Bezdrôtové: | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 80 % |
| Hmotnosť: | 0.076 kg |
| Rozmery: | 50 x 50 x 83 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





