- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Zásuvky 230 V
- INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-PW1F-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart ATLO
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-PW1F-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart ATLO
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-PW1F-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart ATLOSkladom16,55 EUR13,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 100 ... 240 V ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 1 ks. - 230 V AC / Vzdialené ovládanie a správa 1 ks. - 5 / 9 / 12 V DC USB-A 1 ks. - 5 / 9 / 12 V DC USB-C ; Typ zásuvky: 1 x CEE 7/5 1 x USB-A 1 x USB-C ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Meranie napätia / Meranie prúdu / Meranie výkonu, Štatistiky meraní, harmonogram, Ručné alebo náhodné zapínanie/vypínanie, režim východu a západu slnka, časovač, Detekcia konca nabíjania, Konfigurácia správania po výpadku prúdu, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Menovité napätie: | 100 ... 240 V |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A @ 230 V AC |
| Maximálny výstupný výkon: | 15 W z portu USB |
| Počet zásuviek: | |
| Typ zásuvky: | |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast / Kov |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.156 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





