- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Zásuvky 230 V
- INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-S1IP5-SCH-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-S1IP5-SCH-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ATLO-S1IP5-SCH-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom16,58 EUR13,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 100 ... 250 V, 50 / 60 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 1 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/3 (Schuko) ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Menovité napätie: | 100 ... 250 V, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Počet zásuviek: | 1 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/3 (Schuko) |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP55 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.178 kg |
| Rozmery: | 96 x 70 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





