- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ ELEKTROMER ATLO-LE3-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
INTELIGENTNÝ ELEKTROMER ATLO-LE3-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ ELEKTROMER ATLO-LE3-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom79,26 EUR64,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Meranie spotreby energie (3 fázy) ; Napájanie: 90 ... 250 V ; Maximálny výstupný prúd: 60 A ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Meranie spotreby energie, Meranie výkonu, Meranie napätia, Meranie prúdu, Možnosť automatického vypnutia na základe nastavenia min/max napätia, max prúdu a prekročenia spotrebovanej energie v kWh, Vstavaný displej LCD, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ; Kryt: Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Použitie: | Meranie spotreby energie (3 fázy) |
| Napájanie: | 90 ... 250 V |
| Maximálny výstupný prúd: | 60 A |
| Počet vstupov: | 3 x Fáza + Neutrálna |
| Počet výstupov: | 3 x Fáza + Neutrálna |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba energie: | < 1 W |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Farba: | Biela |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 85 % |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Rozmery: | 77 x 89 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




