- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ GARÁŽOVÝCH VRÁT ATLO-GDC1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ GARÁŽOVÝCH VRÁT ATLO-GDC1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ GARÁŽOVÝCH VRÁT ATLO-GDC1-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom19,79 EUR16,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 5 V DC ; Počet vstupov: 1 x Jazýčkový kontakt ; Počet výstupov: 1 x Motor ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Jazýčkový kontakt je súčasťou balenia ;
| Použitie: | garážové vráta |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A Zásuvka micro USB (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Počet vstupov: | 1 x Jazýčkový kontakt |
| Počet výstupov: | 1 x Motor |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 3 ... 15 mm |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




