- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Home / Garden / Automotive
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED TRI-C1ZR ZigBee, 2.4GHz
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED TRI-C1ZR ZigBee, 2.4GHz
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ OSVETLENIA LED TRI-C1ZR ZigBee, 2.4GHzSkladom32,89 EUR26,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 100 ... 240 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 150 W pri 110 V AC 300 W pri 220 V AC ; Celkový maximálny prúd: 1.36 A ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: ZigBee 2.4 GHz RF ; Vybrané vlastnosti: Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, Stepless dimming 0-100% ;
| Použitie: | Turning on/off and dimming/brightening the lighting |
| Počet kanálov: | 1 |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | |
| Celkový maximálny prúd: | 1.36 A |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | |
| Dosah rádiovej komunikácie: | < 100 m (otvorený priestor) |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 49 x 49 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | MiBOXER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





