- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-SW1ZB-TUYA ZigBee, Tuya Smart
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-SW1ZB-TUYA ZigBee, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ATLO-SW1ZB-TUYA ZigBee, Tuya SmartSkladom9,82 EUR7,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet kanálov: 1 ; Napájanie: 100 ... 240 V AC ; Maximálne celkové zaťaženie: 250 W ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: 2.4 GHz - ZigBee ; Vybrané vlastnosti: Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, Bistabilný režim, monostabilný - konfigurovateľný, Režim Nie som doma – simulácia prítomnosti obyvateľov náhodným zapínaním a vypínaním osvetlenia, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, Kompatibilita s Amazon Alexa, Google Assistant - hlasové ovládanie ;
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet kanálov: | 1 |
| Napájanie: | |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 250 W |
| Celkový maximálny prúd: | 8 A (rezistenčné zaťaženie) |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | 2.4 GHz - ZigBee |
| Dosah rádiovej komunikácie: | < 100 m (otvorený priestor) |
| Podpora mobilných telefónov: | Gateway required Zigbee : |
| Vybrané vlastnosti: | Tuya Smart : |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Modrý |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 44 x 39 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




