- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ S MERANÍM TEPLOTY A VLHKOSTI ATLO-TS2-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ S MERANÍM TEPLOTY A VLHKOSTI ATLO-TS2-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ S MERANÍM TEPLOTY A VLHKOSTI ATLO-TS2-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom15,14 EUR12,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 85 ... 250 V ; Meranie teploty: -20 °C ... 80 °C ± 0.5 °C ; Meranie vlhkosti: 5 % ... 90 % ± 3 % ; Maximálne celkové zaťaženie: 3000 W ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
| Použitie: | |
| Napájanie: | 85 ... 250 V |
| Meranie teploty: | -20 °C ... 80 °C ± 0.5 °C |
| Meranie vlhkosti: | 5 % ... 90 % ± 3 % |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3000 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | Pamäť nastavení po výpadku napájania |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.1 kg - (celkom) |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




