- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ S MERANÍM TEPLOTY A VLHKOSTI ATLO-TSH2-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ S MERANÍM TEPLOTY A VLHKOSTI ATLO-TSH2-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ S MERANÍM TEPLOTY A VLHKOSTI ATLO-TSH2-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom30,36 EUR24,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 90 ... 250 V ; Meranie teploty: -40 °C ... 80 °C ± 0.5 °C ; Meranie vlhkosti: 0 % ... 99 % ± 3 % ; Maximálne celkové zaťaženie: 3750 W ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 2 ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Tlačidlo párovania ;
| Použitie: | meranie teploty a vlhkosti zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Napájanie: | 90 ... 250 V |
| Meranie teploty: | -40 °C ... 80 °C ± 0.5 °C |
| Meranie vlhkosti: | 0 % ... 99 % ± 3 % |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3750 W |
| Celkový maximálny prúd: | 15 A |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n Bluetooth |
| Podpora mobilných telefónov: | Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.1 kg (celkom) |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




