- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Home / Garden / Automotive
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-W30S1-TUYA Tuya Smart Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-W30S1-TUYA Tuya Smart Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-W30S1-TUYA Tuya Smart Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mmSkladom27,22 EUR22,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Rozlíšenie: 2304 x 1296 px ; Čidlo: 1/3 " CMOS ; Uhol záberu: 72 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 10 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 0 ° ... 350 ° ; Vertikálny rozsah otáčania: 90 ° ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: AI H.265 ; Napájanie: 110 ... 230 V AC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 px - 3 Mpx |
| Čidlo: | 1/3 " CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 72 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 10 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 350 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 90 ° |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | AI H.265 |
| Rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| WEB Server: | ![]() |
| Max. počet užívateľov on-line: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | ![]() |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Napájanie: | 110 ... 230 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | 2 ... 4 W |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





