- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Home / Garden / Automotive
- Inteligentná domácnosť
- iCSee
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA ICSEE-W31VP28 Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA ICSEE-W31VP28 Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA ICSEE-W31VP28 Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mmSkladom25,32 EUR20,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Čidlo: CMOS ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 8 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Audio: Podpora dvojsmerného audia, Detekcia zvuku ; Hlavné vlastnosti: Built-in color screen : 2.8 " IPS, Tlačidlo CALL ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Čidlo: | CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 8 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 90 ° |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 12 políčok/s @ 3 Mpx |
| Rozhranie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| WEB Server: | ![]() |
| Max. počet užívateľov on-line: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | ![]() |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | ![]() |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Napájanie: | 5 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) alebo Port USB-C |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | Ø 85 x 172 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DELTA CCTV |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





