- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- KAMERA IP APTI-W31C2-TUYA-V2 Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
KAMERA IP APTI-W31C2-TUYA-V2 Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-W31C2-TUYA-V2 Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mmSkladom40,51 EUR32,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Rozlíšenie: 2048 x 1536 ; Uhol záberu: 95 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.264 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2048 x 1536 - 3 Mpx |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 95 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.264 |
| Sieťové rozhranie: | |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 670 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 8 W |
| Kryt: | Kov |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 0.333 kg |
| Rozmery: | 195 x 62 x 62 mm |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





