- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- KAMERA IP APTI-W41H2-TUYA Wi-Fi - 4 Mpx 3.6 mm
KAMERA IP APTI-W41H2-TUYA Wi-Fi - 4 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-W41H2-TUYA Wi-Fi - 4 Mpx 3.6 mmSkladom22,20 EUR18,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Rozlíšenie: 2688 x 1520 ; Uhol záberu: 70 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.264 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 70 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.264 |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 7.5 W |
| Kryt: | Plastová |
| Index of Protection: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 53 x 75 x 43 mm |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






