- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- KAMERA IP APTI-YK21-TUYA Wi-Fi - 1080p Fish Eye
KAMERA IP APTI-YK21-TUYA Wi-Fi - 1080p Fish Eye
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-YK21-TUYA Wi-Fi - 1080p Fish EyeSkladom46,36 EUR37,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Čidlo: 1/2.7 " CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Detekcia pohybu ; Rozsah hrúbky dverí: 35 ... 85 mm ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Objektív: | Fish Eye |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Audio: | |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 23 mm |
| Rozsah hrúbky dverí: | 35 ... 85 mm |
| Kryt: | Kov |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | ![]() |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A - USB (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | Ø 35 x 83 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






