- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- KARTA WLAN USB ARCHER-T3U 300 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz TP-LINK
KARTA WLAN USB ARCHER-T3U 300 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB ARCHER-T3U 300 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz TP-LINKSkladom21,35 EUR17,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ; Podporované prenosové rýchlosti: 300 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz ; Výkon vysielača: < 20 dBm ; Rozmery: 40.5 x 19.72 x 10.29 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 300 Mbps @ 2.4 GHz , 867 Mbps @ 5 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Ad-Hoc, Infrastructure |
| Modulácia: | DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM |
| Typ antény: | Všesmerová anténa , Integrovaná |
| Rozhranie: | USB |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz , 5.15 GHz ... 5.85 GHz |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Citlivosť prijímača: | 11b 11M : -86 dBm 11g 54M : -65 dBm 11n HT20 : -71 dBm 11n HT40 : -70 dBm 11a 6M : -91 dBm 11a 54M : -76 dBm 11n HT20 : -71 dBm 11n HT40 : -70 dBm 11ac HT20 : -68 dBm 11ac HT40 : -64 dBm 11ac HT80 : -62 dBm |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Priložené ovládače: | Windows XP/Vista/7/8/10/11 |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Rozmery: | 40.5 x 19.72 x 10.29 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




