- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- KARTA WLAN USB ARCHER-T4U-PLUS 400 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz TP-LINK
KARTA WLAN USB ARCHER-T4U-PLUS 400 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB ARCHER-T4U-PLUS 400 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz TP-LINKSkladom39,01 EUR31,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ; Podporované prenosové rýchlosti: 400 Mbps @ 2.4 GHz, 867 Mbps @ 5 GHz ; Výkon vysielača: 18 dBm @ 2.4 GHz, 20 dBm @ 5 GHz ; Rozmery: 156 x 84 x 19 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 400 Mbps @ 2.4 GHz , 867 Mbps @ 5 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Infrastructure |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa 5 dBi - Vonkajšie, Integrovaná |
| Rozhranie: | USB 3.0 |
| Rozsah frekvencie: | |
| Výkon vysielača: | |
| Citlivosť prijímača: | 5 GHz |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priložené ovládače: | Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11, Mac OS < 10.15 |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




