- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- KARTA WLAN USB TL-WN722N 150 Mbps TP-LINK
KARTA WLAN USB TL-WN722N 150 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB TL-WN722N 150 Mbps TP-LINKSkladom13,25 EUR10,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Podporované prenosové rýchlosti: 150 Mbps ; Rozmery: 93.5 x 26 x 11 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 150 Mbps |
| Prevádzkové režimy: | Ad-Hoc, Infrastructure |
| Modulácia: | OFDM/CCK/16-QAM/64-QAM |
| Typ antény: | Odpojená, 4 dBi |
| Rozhranie: | USB |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Citlivosť prijímača: | |
| Bezpečnostné opatrenie: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES) |
| Priložené ovládače: | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X, Linux |
| Hlavné vlastnosti: | Funkcia umožňuje ľahké pripojenie (a konfiguráciu) sieťových zariadení k prístupovému bodu Stlačením tlačidla QSS na zariadení a AP, užívateľ spustí automatickú konfiguráciu oboch zariadení Celá procedúra zaberie asi 10 sekúnd |
| Certifikáty: | FCC, CE |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Rozmery: | 93.5 x 26 x 11 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




