- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- KARTA WLAN USB TL-WN822N 300 Mbps TP-LINK
KARTA WLAN USB TL-WN822N 300 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB TL-WN822N 300 Mbps TP-LINKSkladom21,31 EUR17,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Podporované prenosové rýchlosti: 300 Mbps ; Rozmery: 90 x 68 x 17.5 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| WiFi chipset: | Atheros |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Prevádzkové režimy: | Ad-Hoc, Infrastructure |
| Modulácia: | 16-QAM, 64-QAM, OFDM, DQPSK, DBPSK, CCK |
| Typ antény: | 2 ks., 3 dBi zabudované |
| Rozhranie: | mini USB |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Citlivosť prijímača: | |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Priložené ovládače: | Windows XP / 7 / 8 / 8.1 (32/64-bit) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Certifikáty: | FCC, CE, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.048 kg |
| Rozmery: | 90 x 68 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




