- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- KARTA WLAN USB WIFI-W03 150 Mbps @ 2.4 GHz FERGUSON
KARTA WLAN USB WIFI-W03 150 Mbps @ 2.4 GHz FERGUSON
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB WIFI-W03 150 Mbps @ 2.4 GHz FERGUSONSkladom15,56 EUR12,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz ; Podporované prenosové rýchlosti: 150 Mbps @ 2.4 GHz ; Výkon vysielača: 18 dBm @ IEEE 802.11b, 15 dBm @ IEEE 802.11g, 14 dBm @ IEEE 802.11n ; Rozmery: 137 x 16 x 15 mm ;
| Kompatibilita: | Ferguson Ariva (102 cable, 102mini, 102E, 103, 103mini, 104, 150 Combo, 152 Combo, 153 Combo, 154 Combo, 202E, 203, 204, 250 Combo, 252 Combo, 253 Combo, 254 Combo, 52E, 54) |
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 150 Mbps @ 2.4 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Adaptér bezdrôtovej siete |
| Typ antény: | Všesmerová anténa 5 dBi - Vonkajšie, Integrovaná |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Rozsah frekvencie: | 2.4120 GHz ... 2.4835 GHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 300 m |
| Výkon vysielača: | |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP, WPA/WPA2, WAPI, QoS ( IEEE 802.11e, WMM ) |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikátor |
| Priložené ovládače: | Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS 10.3 / 10.4 / 10.5 / 10.6, Linux 2.4 / 2.5 / 2.6 |
| Certifikáty: | CE, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.009 kg |
| Rozmery: | 137 x 16 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | FERGUSON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





