- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Príslušenstvo
- KRYT A19-TS-35/OB-3U/160
KRYT A19-TS-35/OB-3U/160
- Kompletné špecifikácie
KRYT A19-TS-35/OB-3U/160Skladom106,90 EUR86,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kryt s DIN lištou do rackových skríň je určený na inštaláciu zariadení, ktoré sa nachádzajú v DIN krytoch do rackových skríň 19"; Do krytu možno vložiť maximálne 24 poistiek so šírkou 1 S.; Šírka: 19 " ; Výška: 3 U ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 3 U |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Index of Protection: | IP20 |
| Určenie: | RACK 19" |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| Rozmery: | 445 x 125 x 155 mm Vnútorné rozmery 481.5 x 132 x 234 mm Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




