- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Príslušenstvo
- KRYT BATÉRIE R-AKU2 DO SKRINE RACK PULSAR
KRYT BATÉRIE R-AKU2 DO SKRINE RACK PULSAR
- Kompletné špecifikácie
KRYT BATÉRIE R-AKU2 DO SKRINE RACK PULSARSkladom50,32 EUR40,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka: 19 " ; Výška: 2 U ; Určenie: Batérie : 2 x 17 Ah, 4 x 7 Ah ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 2 U |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny - RAL9004 |
| Určenie: | Batérie : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| Rozmery: | 425 x 175 x 85 mm Vnútorné rozmery 483 x 180 x 90 mm Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





