- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- GPS lokátory
- LOKALIZÁTOR GPS FMC003 Teltonika
LOKALIZÁTOR GPS FMC003 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
LOKALIZÁTOR GPS FMC003 TeltonikaSkladom122,28 EUR99,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS / GSM ; Presnosť merania: < 3 m CEP ;
| Použitie: | Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS / GSM , |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 800 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 2100 MHz / 2600 MHz |
| Mikrofón: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Plne prispôsobiteľné aktualizácie údajov o polohe a stave vozidla na základe preferencií používateľa - na základe času, prejdenej vzdialenosti, zmeny rýchlosti, zmeny smeru, údajov akcelerometra, údajov rozhrania OBDII Možnosť používať predprogramované scenáre upozornení: ekologická jazda / analýza štýlu jazdy, detekcia prekročenia rýchlosti, detekcia rušenia, meranie paliva GNSS, detekcia nadmerného voľnobehu, detekcia odpojenia, detekcia odťahovania, detekcia kolízie/nehody, automatické geografické vymedzenie (zóny), manuálne geografické vymedzenie (zóny), výlet |
| Podpora SIM kariet: | micro SIM |
| Presnosť merania: | < 3 m CEP |
| Hlavné vlastnosti: | Zariadenie sa pripája priamo k rozhraniu OBDII |
| Napájanie: | 10 ... 30 V DC |
| Rozmery: | 67.2 x 49.6 x 25 mm |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






