- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- GPS lokátory
- LOKALIZÁTOR GPS FMC130 Teltonika
LOKALIZÁTOR GPS FMC130 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
LOKALIZÁTOR GPS FMC130 TeltonikaSkladom75,00 EUR60,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS, Čítanie a prenos informácií používateľovi zo vstupov modulu, prídavné senzory s 1-wire rozhraním, ovládanie zariadení cez výstupy modulu ; Presnosť merania: < 3 m CEP ;
| Použitie: | Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS, Čítanie a prenos informácií používateľovi zo vstupov modulu, prídavné senzory s 1-wire rozhraním, ovládanie zariadení cez výstupy modulu |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 800 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 2100 MHz / 2600 MHz |
| Mikrofón: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Plne prispôsobiteľné aktualizácie údajov o polohe a stave vozidla na základe preferencií používateľa - na základe času, prejdenej vzdialenosti, zmeny rýchlosti, zmeny smeru, údajov akcelerometra, údajov 1-wire rozhrania Možnosť použitia predprogramovaných scenárov upozornení: monitorovanie ekologickej jazdy, alarm prekročenia rýchlosti, odhad spotreby paliva (GNSS), ovládanie výstupu DOUT pomocou telefonického hovoru, detekcia nadmerného voľnobehu, diaľkové uzamknutie vozidla (imobilizér), identifikácia vodiča pomocou tlačidla iButton, alarm odpojenia zariadenia, detekcia odtiahnutia vozidla, detekcia kolízie, automatické geografické ohradenie, manuálne geografické ohradenie, registrácia cesty, detekcia signálu hmotnosti |
| Podpora SIM kariet: | micro SIM / eSIM |
| Citlivosť prijímača: | -165 dBm |
| Presnosť merania: | < 3 m CEP |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 30 V DC |
| Rozmery: | 65 x 56 x 20.6 mm |
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





